uci-logo

Magia Mistrzostw

bonecki-marek
fot. arch. Marek Bonecki

Udział mojego zawodnika w zagranicznej imprezie rangi mistrzowskiej za każdym razem przysparza mi przyjemnych dreszczy. Zawsze z niecierpliwością czekam na wynik, odczucia, analizę i wnioski na przyszłość. Nie inaczej było w pierwszy weekend grudnia, kiedy emocjonowałem się startego swojego podopiecznego w Mistrzostwach Świata Mastersów w Kolarstwie Przełajowym. Odbywały się w belgijskim Mol, na dobrze znanej „błotniakom” trasie.

Marek zajął dobre, 25. miejsce, w stawce 80 zawodników z całego świata. A mierzył się m.in. ze znakomicie znanym z tras Tour de France Erikiem Dekkerem. Najlepsze miejsce ze wszystkich startujących Polaków i niewielka (ok. 3 minut) strata do zwycięzcy dobrze nastrajają przed startem docelowym, jakim dla Marka są styczniowe Mistrzostwa Polski. W nich strata 3 minut do zwycięzcy raczej będzie traktowana jako porażka 🙂

Wyniki można obejrzeć tutaj: http://www.cxmagazine.com/2016-masters-world-championships-men-mol-belgium-masters-30-54, Marka znajdziecie w kategorii 45-49 lat.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *